Головна

ВІДБУВСЯ II-Й ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ 

СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНАТОМІЇ ЛЮДИНИ

§  Впродовж 17-19 квітня 2019 року на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно орієнтованої  дисципліни «Анатомія людини».

У ній взяли участь студенти з усіх медичних вищих навчальних закладів України.

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» представляли студенти 2 курсу: Попович Василь, Кемінь Микола, Молинь Лілія, Пижик Максим.

Усі учасники достойно представили навчальний заклад, показали відмінні знання з практичних навичок, високий рівень теоретичної підготовки.

Студентка 2 курсу медичного факультету №2 Молинь Лілія Романівна

пройшовши не простий конкурсний відбір стала переможцем олімпіади і нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

День вишиванки - символу духу, енергії, духовного багатства, мудрості українців! 

Дотрималися традиції свята  і кафедра анатомії людини імені М.Г. Туркевича.

ВІДБУВСЯ II-Й ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ 

СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНАТОМІЇ ЛЮДИНИ

Впродовж 18-20 квітня 2018 року на базі ДВНЗ «Тернопольський державний медичний університет імені І. Горбачевського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Анатомія людини».

У ній взяли участь студенти з усіх медичних вищих навчальних закладів України.

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» представляли студенти 2 курсу: Ковальчук Анстасія Валеріївна, Рудейчук Діана Володимиріна, Микитюк Анастасія Анатоліївна. Усі учасники достойно представили навчальний заклад, показали відмінні знання з практичних навичок, високий рівень теоретичної підготовки.

Студентка 2 курсу медичного факультету №2 Ковальчук Анастасія Валеріївна пройшовши не простий конкурсний відбір стала переможцем олімпіади і нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

18 травня на одній хвилі з усією країною співробітники кафедри анатомії ім. М.Г. Туркевича разом із студентами з піднесеним настроєм та радісними посмішками підтримали всеукраїнське свято – День вишиванки. Українську вишивку вважають «молитвою без слів», а сорочка-вишиванка є головним оберегом.  Найближчою до тіла є своя сорочка. В українців є такий вислів: «Народитися в сорочці» - бути щасливим у житті. Тому сорочка - це не лише частина нашого гардеробу, а певна закодована сукупність сорока божественних енергій, що творять довершену та гармонійну долю людини. Кодування сили має в собі й українська вишиванка, якій надавали величного змісту, вишиваючи сакральними узорами-письменами долю. Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливішим є те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності й до нині. Сьогодні можна з впевненістю говорити про відродження українських традицій у сучасній інтерпретації.

Вітаємо Вас на сайті кафедри анатомії людини імені  М.Г. Туркевича,

ВДНЗ України "Буковинський державний медичний університет"

ВІДБУВСЯ II-Й ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ 

СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНАТОМІЇ ЛЮДИНИ

У ній взяли участь 40 студентів з усіх медичних вузів України.

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» представляли студенти 2курсу: Гуліцький Богдан, Шкондеюк Яна та Кашул Сергій. Усі учасники достойно представили навчальний заклад, показали відмінні знання з практичних навичок, високий рівень теоретичної підготовки.

Студент 2 курсу медичного факультету №4 Гуліцький Богдан пройшовши не простий конкурсний відбір став переможцем олімпіади і нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

25 березня 2016 року під час проведення науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченої 75-річчю з Дня народження В.І.Проняєва на кафедрі анатомії людини ім. М.Г. Туркевича  був проведений круглий стіл завідувачів, професорів і завучів  морфологічних кафедр, а саме: кафедр анатомії людини, топографічної анатомії та оперативної хірургії, гістології та ембріології України і Молдови з розгляду наукової та  навчально-методичної роботи. З доповіддю, яка ознайомила із здобутками, досягненнями, інноваційними технологіями Державного медичного і фармацевтичного університету ім. Н. Тестеміцану виступив завідувач кафедри анатомії людини, голова Наукової Асоціації морфологів Республіки Молодова, член координаційної ради  міжнародної асоціації морфологів Ілля Мафтейович Катеренюк. Провідні фахівці кафедр прийняли жваву участь у дискусії, ставили багато запитань, ділилися власним досвідом і досягненнями у науково-педагогічному процесі. Також перед учасниками круглого столу виступили завідувач кафедри анатомії людини ім.М.Г. Туркевича проф. В.В. Кривецький та завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії проф. О.М. Слободян.

16-18  вересня у Запорізькому державному медичному університеті пройшов VI Національний конгрес анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України. Форум зібрав провідних науковців галузі з усіх медичних вищих навчальних закладів та науково-дослідних інститутів України.

Протягом трьох днів на пленарних і секційних засіданнях, а також у стендових доповідях,  науковці розглядали актуальні питання розвитку і будови органів, систем органів та організму в цілому у нормі та в умовах зміни навколишнього середовища.

У впродовж роботи конгресу намітили перспективи розвитку асоціації анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України (АГЕТ). До першочергових завдань товариства президент асоціації АГЕТ, член-кореспондент НАМН України, професор Юрій Чайковський відніс пошук і отримання грантів на проведення фундаментальних досліджень  і трансфер технологій.

В роботі конгресу взяли участь науковці БДМУ - завідувач кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича д.мед.н, професор Кривецький В.В., професор кафедри анатомії людини ім. М.Г. Туркевича Хмара Т.В. та завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії д.мед.н, професор Слободян О.М.

Сердечно вітаю Вас і Ваш коллектив

з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника!

Зичу Вам миру і злагоди, здоров’я і щастя, добробуту і родинного затишку, успіхів і нескореного життєвого оптимізму!

Нехай Ваша фахова дорога буде осяяна Божою іскрою, а усвідомлення своєї високої місії та покликання Ви з гідністю пронесете крізь усе своє професійне життя! 

На кожного з Вас, шановні колеги, покладено нелегку, але почесну місію: дбати про найдорожче – життя і здоров'я людей. 

Тож бажаю, щоб у своїй щоденній праці Ви повсякчас відчували особливу потрібність людям, пошану від колег і пацієнтів 

за Ваш професіоналізм та вірність своєму високому покликанню! 

 

        З глибокою повагою в.о. завідувача кафедри анатомії людини імені М.Г. Туркевича, 

        ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет” 

        д.мед.н.,  професор                           В.В. Кривецький 

Кафедра анатомії людини ім. М.Г. Туркевича підтримала проведення флеш-мобу з нагоди святкування всеукраїнського Дня вишиванки. Колектив кафедри та студенти долучились до самобутнього етносу української культури, одягнувши різноманітний вишитий одяг, як сучасний, так і старовинний «з сімейної скрині».

14.05.2015 року на кафедрі анатомії людини проведений круглий стіл «М.Г. Туркевич – видатний вчений, педагог, гуманіст» присвячений 120-річчю з дня народження професора М.Г.Туркевича.

         Прийняли участь провідні морфологи України зі Львова, Вінниці, Тернополя, Харкова, Дніпропетровська, Миколаєва, Чернівців.

ОГОЛОШЕННЯ!

Вельмишановні студенти 2 курсу медичних факультетів, запрошуємо Вас взяти участь у першому турі Всеукраїнської предметної олімпіади з анатомії людини, який відбудеться 20 лютого о 16:30  на кафедрі анатомії людини 

ім. М.Г. Туркевича вул. Ризька, 1 (морфологічний корпус).

Організаційний комітет

ВІДБУВСЯ I-Й ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНАТОМІЇ ЛЮДИНИ

20.02.2015 р. на кафедрі анатомії людини ім. М.Г.Туркевича проведений І-й етап Всеукраїнської олімпіади з анатомії людини, в якому взяли участь 27 студентів.

Переможцями першого етапу визнані наступні студенти:

1 місце - Швед Катерина Валеріївна, (1 гр., 2 курс, медичний факультет №1.)

2 місце – Микицюра Олександра Любомирівна, (21 гр., 2 курс, медичний факультет №2.)

3 місце – Дюк Марія Богданівна, (4 гр., 2 курс, медичний факультет №1.)

Для участі в II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з анатомії людини, кафедра рекомендує наступних студентів-переможців I етапу:

1.             Швед Катерину Валеріївну.

2.             Микицюру Олександру Любомирівну

3.             Дюк Марію Богданівну.

    ВІДБУВСЯ II-Й ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ 

СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНАТОМІЇ ЛЮДИНИ